O společnosti Veria

dum zlodej

Společnost VERIA Trade je významným dodavatelem bezpečnostních systémů a technologií se zaměřením na vývoj, výrobu a distribuci systémů jak pro domácí, tak komerční využití.

Z důvodu optimalizace výrobních nákladů spolupracuje společnost VERIA Trade s několika výrobními partnery celosvětového měřítka, a tím umožňuje nejen kontrolu výrobních procesů, ale především zajišťuje pokrytí poptávky výrobků s vysokou úrovní kvality v moderním designu.

Přinášíme komplexní řešení v podobě finančně dostupných systémů a bezpečnostních technologií, které umožňují našim zákazníkům lépe chránit svůj majetek, zdraví a současně vynikají snadnou instalací, provozem a údržbou v souladu s aktuálními trendy a moderními technologiemi.

Portfólio výrobků VERIA zahrnuje poplachové zabezpečovací a tísňové systémy s širokým sortimentem komponentů, kamerové systémy, systémy domovních videotelefonů, digitální dveřní kukátka a další produkty určené k ochraně života, zdraví a majetku Vás a Vašich blízkých nebo ke zvýšení Vašeho komfortu a pohodlí.

 

Tags: VERIA GSM alarm Kamery

VERIA | Elektronické zabezpečení objektů a zdraví