Aplikace VERIA Manager

Aplikace VERIA Manager a VERIA Manager IP byly vytvořeny pro uživatele elektronického zabezpečovacího systému(EZS) GSM + PSTN VERIA 8995 Panther a GSM/GPRS/IP VERIA 9005 Panther. Uživateli umožňuje vzdálené ovládání systému a jeho sledování prostřednictvím operačního systému Android.

Aplikace VERIA Manager pro ústřednu 9005 IP

veria-manager

VERIA Manager IP je dostupná zdarma a její používání není nikterak omezeno. Postačí vám stáhnout si tuto aplikaci, nainstalovat na vaše mobilní zařízení s operačním systémem Android. Slouží k ovládání a konfiguraci zabezpečovací ústředny VERIA Panther 9005 IP přes cloud. Ústředna musí být připojena na internet pomocí UTP kabelu nebo pomocí SIM mít aktivní data a využívat GPRS.

Stažení aplikace

Uživatelská příručka pro Veria Manager IP

uzivatelska

Prosím, přečtěte si tento návod důkladně a pečlivě ještě předtím, než začnete software VERIA používat. Tento manuál je provozován na základě licence, jejíž výhradním vlastníkem je společnost Veria Trade. Manuál k provozování mobilní aplikace s ústřednou VERIA Manager 9005 IP. Tento manuál je provozován na základě licence, jejíž výhradním vlastníkem je společnost Veria Trade.

Přečíst manuál

 

 

Aplikace VERIA Manager pro ústřednu 8995

veria-manager

VERIA Manager je dostupná zdarma a její používání není nikterak omezeno. Postačí vám stáhnout si tuto aplikaci, nainstalovat na vaše mobilní zařízení s operačním systémem Android a provést nastavení SMS příkazů a hesla uživatelev menu aplikace "Nastavit SMS".

Stažení aplikace

Uživatelská příručka

uzivatelska

Prosím, přečtěte si tento návod důkladně a pečlivě ještě předtím, než začnete software VERIA používat. Tento manuál je provozován na základě licence, jejíž výhradním vlastníkem je společnost Veria Trade s.r.o.

Přečíst manuál

 

Editor data a času pro digitální kukátka

editor-data

Soubor pro editaci data a času. Určeno pro model elektronického dveřního kukátka VERIA DVK 5080.

Stáhnout soubor

VERIA | Elektronické zabezpečení objektů a zdraví