Portfólio produktů VERIA

Zabezpečovací systémy

PZTS panther 01

Zabezpečovací systém VERIA má uplatnění v široké škále aplikací od střežení komerčních objektů menšího rozsahu jako například kanceláře, prodejny, provozovny apod. až po nekomerční objekty, jako jsou rodinné domy, byty, dílny, garáže, rekreační objekty atd. Díky širokému sortimentu drátových i bezdrátových komponentů, hlasové navigaci v českém jazyce a vestavěnému GSM komunikátoru je instalace, obsluha a údržba systému snadná a rychlá.

Dozvědět se více

Kamerové systémy

VERIA cam 01

Během posledních let dochází v oblasti kamerových systémů k prudkému rozvoji technologií, zejména z hlediska zvyšující se kvality snímání, zpracování obrazu a pokročilých funkcí video analýzy. Společnost VERIA jako výrobce bezpečnostních produktů má ve svém sortimentu širokou nabídku kamerových systémů od analogových až po moderní IP.

Dozvědět se více

Videotelefony

Videotelefon 01 01

Videotelefony VERIA jsou vyjímečné ultra-tenkým provedením, přehledným barevným dotykovým LCD displejem a menu kompletně v českém jazyce. V kombinaci s širokou nabídkou vstupních stanic v různých provedených a počtem tlačítek zvonku jsou vhodné pro použití i ve vícegeneračních rodinných domech, bytových domech apod. Disponují celou řadou pokročilých funkcí, jako je například obrazová detekce pohybu, možnost připojení analogových kamer a ukládání snímků či video sekvencí na paměťovou kartu.

Dozvědět se více

Digitální dveřní kukátka

DDK 01 01

Digitální dveřní kukátka VERIA představují revoluční řešení v oblasti zabezpečení vchodových dveří. Jako náhrada běžného optického kukátka přínaší celou řadu pokročilých funkcí, jako je zobrazení obrazu kamery na barevném LCD displeji, možnosti ukládání snímků a video sekvencí na paměťovou kartu nebo zasílání informací na mobilní telefon prostřednictvím SMS a MMS zpráv nebo hlasového hovoru.

Dozvědět se více

VERIA | Elektronické zabezpečení objektů a zdraví