Videotelefony VERIA

obrazek1Společnost VERIA uvedla na trh novou řadu barevných videotelefonů řady 7 s unikátním ultra-tenkým designem a barevným LCD monitorem o velikosti až 10" a celou řadou inovativních funkcí. Novinkou je rovněž příslušenství rozšiřující možnosti systému o připojení analogových CCTV kamer, vstupní stanice se zvonkovými tlačítky pro více účastníků nebo RFID čtečkou přístupových karet a čípů.

Vlastnosti

  • Unikátní ultra tenký design monitorů o velikosti 7"
  • Ovládni prostřednictvím plně dotykové obrazovky nebo dotykových tlačítek
  • Jednoduché DVR funkce monitorovacího systému s možností zachycení snímku nebo video záznamu na základě detekce pohybu
  • Možnost rozšíření systému o další monitory a vstupní stanice
  • Podpora připojení externích analogových CCTV kamer pro sledování okolí
  • Doplňující funkce jako například zanechání a přehrávání rodinných audio vzkazů, kalendář, budík, funkce fotorámečku, možnost přehrávání hudby ve formátu MP3 a další
  • Hands-free komunikace s čistou reprodukcí hlasu
  • Intenzivní LED osvětlení vstupních stanic umožní jasné zobrazení návštěvníků i v noci nebo snížených světelných podmínek

Popis hlavních funkcí

 

prepojeni hovoru

Funkce „Hovor"

Standardní funkce umožňující přenos obrazu a zvuku mezi videotelefonem a vstupní stanicí. Stiskne-li návštěvník tlačítko na vstupní stanici, uživatel je o této skutečnosti nejprve upozorněn informací na displeji videotelefonu a poté dojde k zobrazení nabídky možností hovoru. Hovor mezi návštěvníkem a uživatelem lze v případě potřeby jednoduchým stisknutím tlačítka přesměrovat na ostatní připojené videotelefony.

monitorovani

Funkce „Monitorování"

Monitory podporují připojení vstupní stanice a až tři analogových CCTV kamer, které mohou monitorovat jakékoliv místo v okolí Vašeho domu či provozovny (prostor pro parkování aut, hlavní vstup, vstup na pozemek, zahradu atd.). Funkce monitorování zobrazí uživateli v pohotovostním režimu videotelefonu záběry ze vstupní stanice, nebo připojených analogových CCTV kamer. V případě použití většího počtu vstupních stanic nebo kamer lze mezi jednotlivými kanály přepínat. Doporučujeme instalaci analogových kamer VERIA s integrovaným infračerveným přísvitem, díky kterým získá uživatel velmi dobrý přehled o okolí domu i v noci. 

interni hovor

Funkce „Interní hovor"

Funkce interní hovor - interkom umožňuje uživateli vyslat cílený požadavek pro zahájení hovoru do všech připojených videotelefonů. Potvrzením požadavku jiným uživatelem dojde k zahájení hovoru. Pokud je propojeno 2 a více videotelefonů navzájem, lze zvolit, se kterým z nich bude případný hovor probíhat.

vysilani

Funkce „Vysílání"

Tato funkce zprostředkovává vysílání zprávy do všech připojených videotelefonů bez možnosti výběru cílového zařízení. V případě vysílání jde pouze o jednosměrný režim přenosu zvuku, to znamená, že je v ostatních monitorech slyšet uživatel, který vysílání zahájil, ale ne naopak. 

odposlech

Funkce „Odposlech"

Při volbě funkce odposlech je možné cílené odposlouchávání vybraného připojeného videotelefonu uživatelem. Obdobně jako je tomu u funkce vysílání, uživatel, který spustil funkci odposlech, slyší zvuk z okolí vybraného videotelefonu, nikoliv však naopak. 

nerusit

Funkce „Nerušit"

Při aktivaci funkce nerušit nebude videotelefon při příchozím hovoru nebo vysílání vydávat žádný tón a dojde pouze k zobrazení informace na displeji. 

audio vzkaz Zanechání audio vzkazu

Funkce zanechání vzkazu dovoluje návštěvníkům nahrání audio zprávy v případech, kdy není uživatel doma. Nedojde-li do skončení nastavené doby vyzvánění k přijmutí hovoru, návštěvník bude vyzván k nahrání vzkazu o délce 20 vteřin. Výzvu pro zanechání vzkazu může nahrát uživatel vlastní. Tato funkce umožňuje uživateli nahrání, zanechání a přehrávání desítek interních zpráv. Zařízení tak lze použít i jako záznamník pro vaše další rodinné příslušníky, kteří mimo jiné uvidí datum a čas, kdy byl záznam pořízen, počet nově zanechaných zpráv nebo to, zda byla zpráva vyzvednuta.

dvr

Funkce „DVR"

Díky funkci DVR je možné u videotelefonů s podporou microSD a SD karet realizovat záznam snímků a videa z kterékoliv připojené vstupní stanice nebo analogové CCTV kamery. Uživatel může také provádět základní nastavení záznamu, jako je rozlišení a počet ukládaných snímků, citlivost obrazové detekce pohybu, počáteční a konečný čas záznamu a další. 

budik

Funkce „Budík" 

Videotelefony disponují možností nastavení několika nezávislých budíků, které lze vzájemně odlišit volbou některého z 8 přednastavených vyzváněcích tónů.

kalendar

Zobrazení data a času na displeji

Na displeji videotelefonu lze v pohotovostním režimu zobrazit elektronický mesíční kalendář a hodiny zobrazující aktuální datum, čas a nastavevené budíky.

ramecek

Fotorámeček

Díky funkci fotorámeček lze na displeji monitoru automaticky zobrazovat Vaše snímky a fotografie uložené v adresáři na paměťové kartě. 

mp3

Mp3 přehrávač

Další užitečnou funkcí je možnost přehrávání skladeb ve formátu mp3 uložených v adresáři na paměťové kartě.

nastaveni

Nastavitelné parametry

Videotelefony VERIA nabízí široké možnosti uživatelského nastavení parametrů, jako je jas a kontrast displeje, hlasitost a typ vyzváněcího tónu, možnost nastavení vlastního mp3 vyzvánění a mnoho dalších. 

 

 

zpátky nahoru
VERIA | Elektronické zabezpečení objektů a zdraví