ADRESNÍ INTERKOM

Home intercom Veria

Interní komunikace a přesměrování hovorů mezi monitory připojenými ve stejném systému.

Co se stane, když zazvoní zvonek?

Vzdáš se své činnosti? Zpravidla se to stane v nevhodnou chvíli, jdeš ke dveřím, abys zjistil, kdo za tebou přišel. Co když máte velký byt nebo dům a jste na jiném patře? Spěcháte ke dveřím, překonáváte schody, dveře, chodby. Pokud je to vítaný host pro kterého stojí za to dělat tento závod s překážkami, a pokud ne?

V důsledku toho přerušíte své činnosti, čas se nevrátí, necítíte se dobře, jste rozmrzelý.

VERIA video interkomy se starají o váš čas, náladu a zejména zdraví a činí z něj Váš monitor s funkcí interkomu.

JAK FUNGUJE FUNKCE INTERKOMU?

V případě, že máte několik místností, kanceláří nebo podlaží, jednoduše zkombinujete své monitory, které se nacházejí v různých místnostech, v jedné síti. Budete moci přijmout vstupní hovor, vidět obrázek ze vstupní stanice a otevřít zámek s jakýmkoli video monitorem. Kromě těchto funkcí vám interkom umožňuje komunikovat monitory mezi sebou.

Hlavní rozdíl mezi VERIA video monitorem a jinými značkami s tím je však to, že se jedná o monitor adresovatelný, což znamená, že můžete volat na konkrétní monitor v síti. To znamená, že standardní funkce se změní z normálního monitoru na plnohodnotný komunikační systém.

Kromě toho můžete použít VERIA jako audio monitorovací zařízení i jako výstražný systém, který výrazně zlepšuje bezpečnost a pohodlí vašeho domova. Dobře navržené menu vám umožní používat všechny funkce s mimořádnou lehkostí.

S video interkomy VERIA jste vždy aktuální!