Home intercom Veria

ADRESNÍ INTERKOM

Interní komunikace a přesměrování hovorů mezi monitory připojenými ve stejném systému

Kamery Videotelefonu Veria

Co se stane, když zazvoní zvonek?

Musíte přerušit svou práci a zpravidla se to stane v tom nejhorším možném okamžiku. Jste nuceni se přesunout ke vstupním dveřím, abyste zjistili, kdo za vámi přišel. Ale co když máte velký byt nebo se právě nacházíte v jiném patře vašeho rodinného domu?
Pravděpodobně se budete snažit urychleně přesunout ke dveřím, ve spěchu překonáváte schody, chodby, další dveře nebo místnosti. To by snad stálo za ten výdej energie za předpokladu, že se jedná o vítaného hosta, pro kterého se tento překážkový závod vyplatí absolvovat, a pokud ne?

Výsledkem může být to, že jste právě zbytečně opustily důležitou práci, ve spěchu se zranily, promarnily drahocenný čas nebo si zkrátka jen pokazili náladu.

Systém videotelefonů VERIA ve vašem bytě nebo domě se stará o váš čas, náladu a ještě víc, chrání vaše zdraví. To vše prostřednictvím sítě monitorů domácích videotelefonů VERIA rozmístěných ve vaší domácnosti funkce adresovatelného interkomu.

Jak funguje funkce interkomu?

Pokud máte několik místností, kanceláří nebo pater, jednoduše se můžete spojit s monitory interkomu, které jsou umístěny v různých místnostech, do jedné sítě. Můžete přijmout příchozí hovor, zobrazit obraz z venkovního vstupního panelu či externí kamery, otevřít dveřní zámek nebo bránu pomocí libovolného monitoru videotelefonu. Kromě těchto funkcí také interkom umožňuje vzájemnou komunikaci mezi jednotlivými monitory.

Kapacitní display

Hlavní rozdíl mezi video interkomem VERIA a značkami jiných výrobců je především v tom, že naše videotelefony jsou adresovatelné, což znamená, že si můžete vybrat jestli budete volat na konkrétní monitor interkomu v síti nebo na všechny najednou. Standardní funkce se tak transformuje z konvenčního systému interkomu na kompletní komunikační systém.

Kromě toho mohou být interkomy VERIA používány i jako zvukové monitorovací zařízení (audio mentoring) a jako systém domácího ozvučení, což výrazně zvyšuje bezpečnost a pohodlí vašeho domova. Intuitivní a promyšlené menu jednotlivých monitorů vám umožní používat všechny funkce s mimořádnou jednoduchostí a uživatelskou přívětivostí.

Díky video interkomům VERIA jste vždy informováni o tom, co se děje!

Stručně řečeno, výběrem VERIA video monitorů s dotykovou obrazovkou získáte nejen moderní a spolehlivé řešení, ale také známé rozhraní s obvyklým ovládáním, protože práce s našimi monitory Veria se neliší od telefonů nebo tabletů.