Aplikace VERIA Manager

Aplikace VERIA Manager a VERIA Manager IP byly vytvořeny pro uživatele elektronického zabezpečovacího systému(EZS) GSM + PSTN VERIA 8995 Panther a GSM/GPRS/IP VERIA 9005 Panther. Uživateli umožňuje vzdálené ovládání systému a jeho sledování prostřednictvím operačního systému Android.

Aplikace VERIA Manager pro ústřednu 9005 IP

VERIA Manager IP je dostupná zdarma a její používání není nikterak omezeno. Postačí vám stáhnout si tuto aplikaci, nainstalovat na vaše mobilní zařízení s operačním systémem Android. Slouží k ovládání a konfiguraci zabezpečovací ústředny VERIA Panther 9005 IP přes cloud. Ústředna musí být připojena na internet pomocí UTP kabelu nebo pomocí SIM mít aktivní data a využívat GPRS.

Uživatelská příručka pro Veria Manager IP

Prosím, přečtěte si tento návod důkladně a pečlivě ještě předtím, než začnete software VERIA používat. Manuál Vám pomůže k provozování a správnému nastavení mobilní aplikace s ústřednou - VERIA Manager 9005 IP. Po správném nastavení bude ovládání Vaší ústředny již jednoduché. Tento manuál je provozován na základě licence, jejíž výhradním vlastníkem je společnost Veria Trade.

Aplikace VERIA Manager pro ústřednu 8995

VERIA Manager je dostupná zdarma a její používání není nikterak omezeno. Postačí vám stáhnout si tuto aplikaci, nainstalovat na vaše mobilní zařízení s operačním systémem Android a provést nastavení SMS příkazů a hesla uživatele v menu aplikace "Nastavit SMS".

Uživatelská příručka

Prosím, přečtěte si tento návod důkladně a pečlivě ještě předtím, než začnete software VERIA používat. Tento manuál je provozován na základě licence, jejíž výhradním vlastníkem je společnost Veria Trade.