Home intercom Veria

DOTYKOVÁ OBRAZOVKA

UMOŽŇUJE RYCHLE
A POHODLNĚ OVLÁDAT MONITOR LEHKÝM DOTYKEM NA OBRAZOVKU.

Videovrátný Veria

DOTYKOVÁ OBRAZOVKA VERIA

Již dlouhou dobu se v našich životech vyskytují zařízení s dotykovým ovládáním. Málokdo z nás si dokáže představit svůj život bez mobilního telefonu s dotykovou obrazovkou.
Naše prsty ovládají známé ikonky, protože je to rychlé, jednoduché a srozumitelné.

Dokonce i malé dítě umí jednoduše zapnout svou oblíbenou hru na telefonu nebo tabletu.

 

To je důvod, proč je tato technologie tak vhodná pro interkomové systémy. Umožňuje jednoduše komunikovat s hostem nebo otevřít dveře. Monitory Veria také nabízí další výhody, prohlížení fotografií nebo videí, poslech zanechané zprávy nebo nastavení samotného zařízení. Daleko pohodlněji a rychleji to lze udělat s dotykovou obrazovkou!

Nicméně, jen málo lidí ví, že existují dva typy dotykových obrazovek používaných v monitorech – odporové a kapacitní. Chcete-li je odlišit mezi sebou, stačí se dotknout obrazovky. Odporová obrazovka bude reagovat pouze na zatlačení, kdežto  kapacitní reaguje i na jemný dotek.

Odporový display

Odporový display

Většina výrobců používá levné obrazovky s odporovým displejem. Mezi hlavní nevýhody a výhody tohoto typu obrazovky patří:

Kapacitní display

Kapacitní display

Video monitory VERIA používají kapacitní typy obrazovek. To je v nabídce interkomů stále poměrně vzácné. Vyšší cena takové obrazovky je však odůvodněna jeho výhodami.

Stručně řečeno. Výběrem video monitorů značky VERIA s dotykovou obrazovkou získáte nejen moderní a spolehlivé řešení, ale také známé rozhraní s obvyklým ovládáním, protože práce s našimi monitory Veria se neliší od telefonů nebo tabletů.