touch buttons

DOTYKOVÁ TLAČÍTKA

Umožňují rychle a přesně ovládat interkom domovního videotelefonu Veria lehkým dotykem na symbol tlačítka.

Videovrátný Veria

DOTYKOVÁ TLAČÍTKA VERIA

Reagují na dotek prstu bez mechanické vazby.

Jak bychom mohli ovládat různá zařízení, kdyby nebylo tolik různých druhů tlačítek a spínačů. Během dne nespočetně stlačujeme různé druhy tlačítek a ovládacích prvků. Bohužel se některé zasekávají nebo příliš dobře nepracuji až se nakonec dojde k jejich znefunkčení.

U vývoje nové řady videotelefonů VERIA jsme již upustili od používání mechanických tlačítek a upřednostňujeme pouze vysoce citlivá dotyková tlačítka. Na rozdíl od mechanických se dotyková tlačítka neopotřebovávají, nelepí a nemají žádná omezení při ovládání. Dotyková tlačítka se nezanášejí a obrazovka interkomu Veria je vždy čistá a úhledná.

Moderní design

Moderní design našich monitorů také podtrhuje fakt, že s těla zařízení nevyčnívají žádné další ovládací prvky, což také podstatně zjednodušuje jeho uživateli možnost údržby.

Bezpečné a hygienické ovládání

Dotykové ovládání je naprosto bezpečné a hygienické. Uživatel může svůj domácí telefon kdykoliv jednoduše otřít i navlhčenou textilií bez rizika poškození zařízení nebo nebezpečí úrazu elektrickým proudem.

Při konstrukci zařízení VERIA dbáme na výběr kvalitních komponentů a moderních technologií, díky tomu mohou obrazovky a dotyková tlačítka zařízení VERIA velmi jednoduše ovládat i malé děti pouhým lehkým dotykem prstu.