homeintercom veria

HANDSFREE

Skupinové hlasové volání pro všechny video monitory připojené do systému.

Veria videotelefon Handsfree

SYSTÉM HANDSFREE VERIA

Představte si, že potřebujete rychle sdělit důležité informace zaměstnancům v ostatních kancelářích nebo po přípravě večeře zavolat všechny v domácnosti ke stolu.

Pokud máte doma nebo v kanceláři nainstalováno několik video monitorů VERIA kliknutím na jedno tlačítko, díky funkci „hlasitá komunikace„, můžete komunikovat aniž byste se vzdalovali od monitoru.

Intercom Veria

Veria videotelefon Handsfree

Videotelefon Veria je podobný tabletům a umožňuje mnohem více, než jen umožnit dvěma lidem mluvit k sobě navzájem z různých místností. Je také navržen jako multifunkční hlasový ovládací panel pro celou domácnost nebo firemní prostředí.

S propojenými zařízeními vám nikdy neunikne žádný omažik. Připojeta všechny monitory Veria a vyzkoušejte, jak spolupracuje vaše rodina nebo firma jako tým.

Video telefony Veria

Veria videotelefon Handsfree
Video telefony Veria jsou vybaveny mikrofonem a webovou kamerou a monitory jsou mezi sebou vzájemně propojeny. To umožňuje streamovat zvuk a video mezi dvěma jednotkami kdekoli v domácnosti, firmě a dalších prosotrech, kde je vhodná komunikace mezi jednotlivými členy. Je aktivován jedním dotykem na displeji, takže pokud jste v kuchyni a svoláváte k večeři, můžete někoho v ložnici oslovit a zavolat do ložnice“.

VERIA video monitory vám ušetří čas a poskytují komfort.