Unikátní ultra tenký videotelefon VERIA 7070 v elegantním designu se 7" obrazovkou. Ovládání videotelefonu je snadné díky menu kompletně v českém jazyce.

LCD monitor k videotelefonu VERIA 7070

Displej

7" TFT

Komunikace

hlasové volání

Vyzvánění

výběr z tónů

Ovládání

dotykové ikony

Rozlišení

480 TVL

Funkce

monitorování

Monitor VERIA - 7070

Ovládání videotelefonu je snadné díky menu kompletně v českém jazyce.

Chcete lépe zabezpečit váš domov? V takovém případě instalujte sadu VERIA – 7070 domácího videotelefonu se 7″ LCD displejem a vstupní / dveřní stanicí s kamerou VERIA. Toto vstupní zařízení umožní komunikovat s návštěvníkem před branou nebo dveřmi, podporuje připojení externích CCTV kamer pro sledování okolí domu, ovládání elektrického zámku dveří nebo brány.

Instalace produktu je povrchová a ve své podstatě rychlá a jednoduchá. Zařízení disponuje funkcí „Long monitoring“ -dlouhé monitorování, což ve své podstatě znamená, že se po určitém období sledování video kanálu obrazovka nepřepne do úsporného režimu a zařízení se tak dá použít i za účelem monitoru pro trvalé sledování připojených externích CCTV kamer.

Menu: v ČESKÉM JAZYCE
Podsvícení: Modré podsvícení dotykových kláves
Barva: Černá a bílá
Komunikace: Hands-free komunikace s živou a čistou reprodukcí hlasu
Ovládání elektrického zámku: ANO
Ovládání pojezdu brány: ANO  ( v závislosti na typu vstupní stanice)
Podpora zachycení snímků: NE
Vyzvánění: Výběr z 12 polyfonních tónů vyzvánění
Funkce „Monitorování“ – náhled aktuálního dění v pohledu vstupní stanice nebo externí CCTV kamery prostřednictvím monitoru, aniž by došlo k uskutečnění video hovoru.
Modularita: Možnost rozšíření systému o další monitory, vstupní stanici či externí CCTV kamery

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Displej:

7" TFT

Napájení:

15 V DC

Příkon:

Pohotovostní stav: <1 W, provoz: <9 W

Připojení:

4-vodičové (<60 m 4 x 0,5 mm; > 60 m RG6U - 4W)

Rozlišení:

800 x 480 bodů (480 TVL)

Ovládání:

Dotykové ikony

Komunikace:

Hands-free

Interní/externí paměť:

Ne

Video/audio impedance:

75/300 Ohm

Video standard:

PAL/NTSC

Vyzváněcí tón:

Výběr z 12 polyfonních vyzváněcích tónů

Instalace:

Povrchová montáž

Provozní teplota:

-10°C ~ +60°C

Provozní vlhkost:

0% do 95% RH

Rozměry:

185 x 127.5 x 18mm

Schválení:

CE

Záruka:

24 měsíců

HLAVNÍ FUNKCE MONITORU:

Přepojení hovoru

Tato funkce umožňuje volání a přenášení hovoru na další monitory v systému. Pokud dojde k volání ze vstupní stanice nebo dalšího interního monitoru, bude Vás o tomto interní monitor informovat prostřednictvím přednastaveného vyzváněcího tónu a na obrazovce monitoru se zobrazí informační hlášení. Po přijetí hovoru bude možné začít komunikovat s uživatelem dalšího monitoru v systému nebo návštěvníkem před vstupní stanicí, uvolnit elektrický zámek k otevření vrat, dveří nebo brány.

Funkce monitorování

Monitory VERIA podporují například připojit jednu dveřní / vstupní stanici a až tři externí CCTV kamery, které mohou monitorovat jakékoliv místo v okolí vašeho domu či provozovny (prostor pro parkování aut, hlavní vstup, vstup na pozemek, zahradu atd. ...). Obraz z těchto kamer je možné kdykoliv jednoduše zobrazit a přepínat pouhými dvěma dotyky na obrazovce monitoru. Obraz z kamer je automaticky zobrazen na celou obrazovku. Pro noční sledování pak doporučujeme instalaci kamer VERIA s IR přísvitem pro noční vidění, díky kterým získá uživatel velmi dobrý přehled o okolí domu i v noci. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat a my Vám ochotně a rádi s výběrem kamery poradíme.

Funkce „Nerušit"

Pokud je tato funkce aktivní, nebude monitor během režimu příchozího hovoru nebo vysílání vydávat vyzváněcí tón, ale pouze zobrazí obraz příchozího signálu video kanálu.

Funkce „Interní hovor"

Funkce „Interní hovor" pro vnitřní komunikaci mezi dalšími monitory v systému Umožňuje cílené volání na kterýkoliv monitor v systému s možností obousměrné komunikace.

Funkce „Vysílání" mezi monitory

Umožňuje vysílání do všech interních monitorů v systému bez výběru cílového monitoru. V režimu interního vysílání je uživatelův hlas přenášen na reproduktory ostatních monitorů v systému, avšak uživateli není umožněno slyšet zvuky na straně ostatních monitorů.

Funkce „Odposlech"

Funkce „Odposlech" dalších monitorů v systému nabízí cílený odposlech kteréhokoliv monitoru v systému. Během odposlechu může uživatel slyšet komunikaci protistrany, protistrana nebude slyšet zvuky na straně uživatelova monitoru.