Unikátní ultra tenký videotelefon VERIA 7077 v elegantním designu se 7" plně dotykovým displejem, intuitivním ovládáním.

LCD monitor k videotelefonu VERIA 7077

Displej

7" TFT

Komunikace

hlasové volání

Vyzvánění

výběr z tónů

Ovládání

dotyková obrazovka

Rozlišení

480 TVL

pameti.svg
Paměť

interní a externí

Monitor VERIA - 7077

Ovládání videotelefonu je snadné díky menu kompletně v českém jazyce.

VERIA 7077 nabízí svému uživateli komfortní kombinaci videotelefonu a jednoduchého DVR monitorovacího systému s možností zachycení snímku nebo video záznamu využívající například tak sofistikované funkce, jako je detekce pohybu nebo podpora připojení externích CCTV kamer pro sledování okolí.

V případě, že chce uživatel z jakéhokoliv důvodu pořídit záznam z těchto externí kamer, postačí stisknout klávesu pro zachycení snímku nebo klávesu video nahrávání zobrazené v pravé části displeje a obraz je okamžitě uložen do interní paměti nebo na externí paměťovou kartu.

Mimo jiné disponuje monitor celou řadou doplňujících funkcí, mezi které patří například zanechání a přehrávání rodinných či firemních audio zpráv, elektronický kalendář, elektronický budík, funkce fotorámečku, možnost přehrávání hudby ve formátu MP3 atd.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Displej:

7" TFT

Napájení:

15 V DC

Příkon:

Pohotovostní stav: <1 W, provoz: <9 W

Připojení:

4-vodičové (<60 m 4 x 0,5 mm; > 60 m RG6U - 4W)

Rozlišení:

800 x 480 bodů (480 TVL)

Ovládání:

Dotyková obrazovka monitoru

Komunikace:

Hands-free

Interní/externí paměť:

Ano (64 snímků)/ volitelně (SD/SDHC karta ? 32 GB - není součástí balení)

Video/audio impedance:

75/300 ohm

Video standard:

PAL/NTSC

Vyzváněcí tón:

Výběr z 8 polyfonních vyzváněcích tónů

Instalace:

Povrchová montáž

Provozní teplota:

-10°C ~ +60°C

Provozní vlhkost:

0% do 95% RH

Rozměry:

185 x 127.5 x 18mm

Schválení:

CE

Záruka:

24 měsíců

HLAVNÍ FUNKCE MONITORU:

Přepojení hovoru

Tato funkce umožňuje volání a přenášení hovoru na další monitory v systému. Pokud dojde k volání ze vstupní stanice nebo dalšího interního monitoru, bude Vás o tomto interní monitor informovat prostřednictvím přednastaveného vyzváněcího tónu a na obrazovce monitoru se zobrazí informační hlášení. Po přijetí hovoru bude možné začít komunikovat s uživatelem dalšího monitoru v systému nebo návštěvníkem před vstupní stanicí, uvolnit elektrický zámek k otevření vrat, dveří nebo brány.

Funkce monitorování

Monitor VERIA 7077 podporuje například připojit jednu dveřní / vstupní stanici a až tři externí CCTV kamery, které mohou monitorovat jakékoliv místo v okolí vašeho domu či provozovny (prostor pro parkování aut, hlavní vstup, vstup na pozemek, zahradu atd. ...). Obraz z těchto kamer je možné kdykoliv jednoduše zobrazit a přepínat pouhými dvěma dotyky na obrazovce monitoru. Obraz z kamer je automaticky zobrazen na celou obrazovku. Pro noční sledování pak doporučujeme instalaci kamer VERIA s IR přísvitem pro noční vidění, díky kterým získá uživatel velmi dobrý přehled o okolí domu i v noci. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat a my Vám ochotně a rádi s výběrem kamery poradíme.

Automatické zanechání zprávy

Tato funkce umožní návštěvníku pro vás zanechat video zprávu v případě, že vás doma nezastihl. Zařízení také podporuje možnost nahrání vlastního vzkazu pro „Automatické zanechání zprávy", jako například: „Dobrý den, momentálně nejsme doma, prosím zanechte zprávu po zaznění tónu". Tato zpráva zazní, je-li aktivována funkce „AUTOMATICKÉ ZANECHÁNÍ ZPRÁVY" a pokud návštěvník stiskne tlačítko volání na vstupní stanici a uživatel před skončením vyzvánění nereaguje.

Funkce „Interní hovor"

Funkce „Interní hovor" pro vnitřní komunikaci mezi dalšími monitory v systému Umožňuje cílené volání na kterýkoliv monitor v systému s možností obousměrné komunikace.

Funkce „Vysílání" mezi monitory

Umožňuje vysílání do všech interních monitorů v systému bez výběru cílového monitoru. V režimu interního vysílání je uživatelův hlas přenášen na reproduktory ostatních monitorů v systému, avšak uživateli není umožněno slyšet zvuky na straně ostatních monitorů.

Funkce „Odposlech"

Funkce „Odposlech" dalších monitorů v systému nabízí cílený odposlech kteréhokoliv monitoru v systému. Během odposlechu může uživatel slyšet komunikaci protistrany, protistrana nebude slyšet zvuky na straně uživatelova monitoru.

Funkce „Nerušit"

Pokud je tato funkce aktivní, nebude monitor během režimu příchozího hovoru nebo vysílání vydávat vyzváněcí tón, ale pouze zobrazí obraz příchozího signálu video kanálu.

Zanechání a přehrávání zpráv

Tato funkce umožňuje uživateli nahrání, zanechání a přehrávání desítek interních zpráv. Zařízení tak lze použít i jako záznamník pro vaše další rodinné příslušníky, kteří mimo jiné uvidí datum a čas, kdy byl záznam pořízen, počet nově zanechaných zpráv nebo to, zda byla zpráva vyzvednuta.

Elektronický budík

Zahrnuje 6 nezávislých intervalů času buzení s možností výběru jednoho z 8 tónů buzení zvlášť pro každý interval.

Elektronický kalendář

Zahrnuje kompaktní elektronický kalendář se zobrazením všech dnů aktuálního měsíce, data, času atd.

Fotorámeček

V případě přehrávání obrázku bude aktivována funkce fotorámečku a monitor bude postupně zobrazovat jednotlivé snímky umístěné v adresáři na externí paměťové micro SD kartě.

Přehrávání hudby ve formátu MP3

V případě přehrávání skladeb bude aktivována funkce mp3 přehrávače a monitor bude postupně přehrávat jednotlivé skladby umístěné v adresáři na externí paměťové micro SD kartě.