pamet Veria videotelefon

VESTAVĚNÁ PAMĚŤ VIDEOTELEFONU

UMOŽŇUJE RYCHLÝ ZÁZNAM NA EXTERNÍ PAMĚŤ DOMOVNÍHO TELEFONU VERIA.

Videovrátný Veria

EXTERNÍ PAMĚŤ VIDEOTELEFONU

Navštívili vás hosté, nezastihli vás doma a vy jste se o tom nedozvěděli? Máte jeden z video monitorů VERIA s vestavěnou pamětí? Interní paměť monitoru vám umožňuje uložit snímky návštěvníků při aktivaci zvonkového tlačítka vstupního panelu s kamerou a vy tak můžete vždy velmi jednoduše zjistit, kdo vás chtěl navštívit a v jakou dobu.

Vnitřní paměť podporuje více než 64 snímků. Přesný počet fotografií závisí na světle, kvalitě obrazu a dalších faktorech.

Funkce a režimy

Nutno poznamenat, že některé rozšířené funkce a režimy monitorů interkomu VERIA rovněž vyžadují přítomnost vložené externí paměťové karty. Jedná se zejména o funkce Mp3 přehrávače, fotorámečku, výběr a instalaci oblíbené melodie vyzvánění ve formátu Mp3, DVR funkcí pro záznam videa připojeného vstupního panelu nebo externích kamer.

Rozšíření kapacity

Pokud jste si navíc vybrali monitor interkomu VERIA, který disponuj slotem pro vložení externí paměťové karty, můžete být software vašeho monitoru upgradován nebo ho lze rozšířit o kapacitu vložené externí paměťové karty microSD a to až do velikosti 32 GB. Vložením externí paměťové karty, tak můžete zvýšit možnost počtu uložených snímků.

Domácí videotelefony VERIA se vždy budou starat o vaši bezpečnost a zároveň nezapomínají na vaše pohodlí a možnost příjemného trávení volného času.