Kamery Videotelefonu Veria

PŘIPOJENÍ EXTERNÍCH KAMER

Navrhli jsme videotelefony VERIA s možností připojení
o další externí videokamery.

Kamery Videotelefonu Veria

NEPŘETRŽITÝ DOHLED

Přidáním dalších externích kamer tak můžete sledovat nejen samotného návštěvníka z vhodného úhlu pro vás, ale také zobrazit a kontrolovat celou oblast poblíž vašeho pozemku, vstupních dveří, výtahu nebo nouzových východů. Toto je v podstatě nemožné pokud používá váš systém pouze kameru vstupního panelu.

Použitím externích kamer k videotelefonům Veria se tak rychle orientujete a jasně vidíte, kdo je před vašimi dveřmi a kdo se skrývá za rohem. Tato funkce pozvedne váš interkomový systém na úroveň profesionálních kamerových systémů a ušetří vás nepříjemných překvapení a nežádoucích rozhovorů.

Monitorování interiéru

living room monitoring

Externí kamery pro videotelefony Veria lze rovněž použít za účelem monitorování interiéru, kontrole dětí, seniorů nebo verifikaci procesů a událostí, pokud jsou instalovány uvnitř objektu a připojeny k vaší síti videotelefonů VERIA.

Záznam z externích kamer

Kamery Videotelefonu Veria

Kromě toho nyní není nezbytná instalace dalšího systému video dohledu, protože prostřednictvím videotelefonů VERIA můžete nejen sledovat monitorovaný prostor, ale také pořizovat video záznam z externích kamer a kamer vstupních panelů. Záznam může být pořízen v závislosti na nastavení programu při detekci pohybu v prostoru záběru kamery, podle časového rozvrhu nebo manuálně. Bez ohledu na to, co se děje před vašimi dveřmi, budete vždy v bezpečí a situaci budete mít pod kontrolou.

Ke všem monitorům videotelefonů VERIA 4-WIRE lze připojit další vstupní panely s kamerou
a externí kamery!